Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac


Poradňa SM, BDSM, fetiš

Ako vybrať SM, BDSM pomôcky?

Neviete, čo symbolizuje skratka BDSM? Je zložená zo štyroch písmeniek, za ktorými sa skrýva: Bondage (zväzovanie) a Dominancia alebo tiež Disciplína a Submisivitu (podriadenosť). O tejto oblasti sa vo svete erotiky nahlas nehovorí. Čo je samozrejme škoda. Podstatou BDSM je jeden dominantný partner, ktorý si skrotí svojho otroka a ten bude plniť jeho sexuálne túžby. Všetko má, ale svoje pravidlá a je potrebné sa vopred dohodnúť, kedy tieto hrádky končia alebo kam až môžu obaja partneri zájsť! Potom Vám BDSM prinesie spestrenie sexuálneho vzťahu a poznanie neznámeho.
 
 

Chcete partnera zviazať, spútať a trebárs poštekliť pierkom?

Môžete vyskúšať napríklad úplne originálnu a hlavne neokukanú latexovú bondážovaciu pásku, vďaka ktorej sa môžete pripevniť prakticky k čomukoľvek. Alebo sa zahrať na policajta/ku a nasadiť mu/jej putá na zápästie alebo aj členky? Pre znásobenie erotického zážitku môžete svojmu partnerovi zaviazať oči trebárs bondážovacou šatkou. Vždy dbajte na bezbolestnosť.
 
 
 

Môžete i trošku „pritvrdiť“ a uštedriť partnerovi či partnerke erotický výprask

Umlčte svojho otroka náhubkom, zviažte ho bondážovacím lanom a uštedrite mu poriadnych pár na zadoček napríklad koženou plácačkou alebo bičíkom so strapcami. Výber je naozaj široký. Nielen čo sa týka materiálov, ale aj rôznych typov pomôcok. Premeňte sa pomocou latexového oblečku v "dominu" a prevezmite vládu nad svojím "Subíkom" otrokom. Naučte ho poslušnosti! Nezabúdajte, že môžete zájsť len tak ďaleko, aby to bolo bezpečné a vášmu partnerovi príjemné.
 
 

Z akých materiálov je možné BDSM pomôcky kúpiť?

Záleží samozrejme akú pomôcku budete zháňať. Či sa rozhoduje začiatočník alebo už znalý užívateľ BDSM pomôcok. K akej erotické hre bude pomôcka slúžiť atď.
 
V ponuke je veľa materiálov od ľahkých saténových tkanín, bavlny, z ktorých sú napríklad vyrobené šatky určené na zväzovanie alebo zakrytie očí. Plast, z ktorého sú náhubky, bičíky, putá. Ďalej potom nesmieme zabudnúť na kov a kožu, silikón. Tieto materiály sú neoddeliteľnou súčasťou rôznych doplnkov ako sú obojky, vôdzky, putá, masky, štipce a iné šperky atď.
 
 

Za pozornosť stojí tiež spodná bielizeň a oblečky určené pre vyznávačov SM hrádok

Latexové a lakované doplnky v podobe sexi bielizne, trenírok, masiek alebo aj šatočiek a nohavičiek povznesú vaše erotické okamihy do úplne nových rozmerov - budete si pripadať, ako by ste zažívali niečo úplne nové, tajné až zakázané a ako všetci dobre vieme, zakázané ovocie chutí predsa najlepšie. Tento super lesklý a hlavne toľko známy materiál určite nechýba v stovkách spální všetkých sexuálnych partnerov.
 
Tip: Vyskúšajte preto napríklad latexové tričko alebo korzet a doplňte celý nový vzhľad napríklad čiernu erotickú maskou.
 
 

Za koľko kúpite SM pomôcku?

Cena môže byť rôzna, záleží na tom, akú pomôcku budete chcieť mať vo vašej spálni. Či nejaký drobný šperk na ozdobenie bradaviek, ktorý môžete zaobstarať za cca 3 eura alebo kožený postroj s reťazami, ktorý vás bude stáť približne okolo 100 eur.
 
 

Ako sa starať o BDSM pomôcky?

Niektoré "hračky" sú nenáročné na údržbu, postačí len na voda a mydlo. A to väčšinou v prípade, že ide o pomôcky vyrobené z plastu, silikónu alebo kovu. Ak, ale používate kožené alebo latexové pomôcky, potom je potrebné zaobstarať si kvalitné, k svojmu účelu prispôsobené čistiace prostriedky.
 
K údržbe či ochrane týchto materiálov existujú rôzne prípravky ako napr. čistiace spreje, púder potrebný k obliekaniu latexových oblečkov a prípravky na zvýšenie lesku latexových oblečkov. Priamo na latex používajte latexový čistiaci prostriedok. Na kožu napr. ochranný čistiaci prostriedok.
 
 
 
Nákupného poradcu vytvoril: najlacnejsisexshop.sk
 
Porovnať sm, bdsm, fetiš