Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Kolekce 50 odstínů šedi Set pro spoutání v posteli Bed Restraints Kit

Produkt nemá žiadne parametre.

Produkt nemá žiadne parametre.

"Premeňte svoju posteľ na otrocké ihrisko a vychutnajte si spútanú túžbu v mäkkom saténe. Ideálny pre začiatočníkov, túto súpravu otroctva do spálne možno použiť na vytvorenie celotelového zádržného systému, ktorý sa dá rýchlo a jednoducho zaistiť. "Zrútil som sa na seba a cítim, ako ma jeho plná váha tlačí do matraca. Pretiahnem mu zviazané ruky cez krk a držím ho, ako najlepšie viem. V tej chvíli viem, že by som pre tohto muža urobil čokoľvek. Som jeho." - Anastasia Steele 4 mäkké manžety so zapínaním na suchý zips uľahčujú prácu celého tela a umožňujú vám sústrediť sa výlučne na svoje potešenie. Spojte putá dohromady ako putá alebo zadržiavanie členkov pomocou zabudovaných otočných svoriek alebo ich pripojte k priloženým popruhom postele, čím získate pevnejšie zadržanie, ktoré vás bezpečne pripúta k posteli. Popruhy postele jednoducho umiestnite pod matrac a upravte ich dĺžku a šírku podľa veľkosti, čím vytvoríte platformu na uchytenie zápästia a členkov bez potreby rámu postele alebo akéhokoľvek špeciálneho vybavenia. Nastaviteľné, aby sa zmestili na jednu alebo dve osoby. , kingsize a super kingsize postele a ľahko zložiteľné na prenosnú veľkosť pre skladovanie a ľahké cestovanie, táto súprava je ideálna pre páry, pre ktoré je diskrétnosť kľúčom. Systém popruhov meria na dĺžku 49 palcov s dve šírky na pripevnenie manžiet, každá meria 98 palcov naprieč. Spod matraca vyčnievajú 4 popruhy, ktoré odhaľujú 4 O-krúžky, ku ktorým sa pripájajú manžety, a tvoria tak vaše puto. Súčasť 50 odtieňov sivej The Official Pleasure Collection schválená autorom EL Jamesom. p> Táto súprava na pripútanie na posteľ, dodávaná s úložnou taškou Fifty Shades of Grey, je ideálnym erotickým darčekom pre fanúšikov trilógie. Materiál: satén

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.