Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

FIFTY SHADES of Grey YOU ARE MINE

Doporučená ponuka 69shop.sk

Do 3 dní • 1 variant3,4 €92 % • 3 583 recenziíĎalšie informácie

Materiál
Kov

Materiál
Kov

FIFTY SHADES OF GREY - METAL HANDCUFF Lesklé strieborné kovové putá zabezpečia pevné zovretie vašich zápästí, pocit absolútnej podriadenosti a nemohúcnosti, oddanosť partnerovým želaniam.  "Z vrchnej zásuvky vybral pár kovových pút. Putá! Jeho dotyk spôsobil príjemné, mrazivé chvenie. Počula som, ako sa pomaly presunul na druhú stranu, zobral moju pravú ruku a nasadil mi putá.  I hear him move slowly round the other side, he takes my right arm and cuffs it. Bezmocne som trhla putami, zaplavená vzrušením." - Ana Steele

Putá vhodné pre takmer všetky zápästia, každé puto zabezpečí telo proti pohybu, zároveň sa ľahko odnímne páčkou na bočnej strane zámku. K putám sú 2 kľúče, takže váš partner sa nemusí dozvedieť, že sa môže z pút vyvliecť aj bez kľúča.

Každé puto má gravírovanie značky Fifty Shades of Grey logo a slov: 'You. Are. Mine', - môžete sa vcítiť do fantázií Christiana Greya a Anastasie Steele.

Retiazka spájajúca putá má 7,6 cm.

Súčasť oficiálnej kolekcie Fifty Shades of Grey The Official Pleasure Collection odsúhlasenej autorkou E L James. Súčasťou balenia je Fifty Shades of Grey vrecúško na uskladnenie. Putá sú ideálnym darčekom pre fanúšikov ŕovnomennej trilógie.

• ♥ Dĺžka: 26,7 cm
  • ♥ Zaisťovanie: zámok a kľúč
  • ♥ Materiál: kov

Na sklade • 1 variant3,6 €90 % • 393 recenziíĎalšie informácie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie.