Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia Fifty Shades of Grey The Pinch Svorky na bradavky

Popis produktu

FIFTY SHADES OF GREY - ADJUSTABLE NIPPLE CLAMPS

Zažite pocit medzi rozkošou a jemnou bolesťou a strácajte sa v pomaly sa stupňujúcej rozkoši s týmito svorkami na bradavky. Regulovateľné svorky vás dovedú k vyvrcholeniu a následnému nádhernému uvoľneniu.  "Tie sú pre potešenie aj bolesť." Christian zamrnčal. Christian uvoľnil prvú svorku a potom aj tú druhú, moje bradavky ucítili sladkú, sladkú bolesť, ou, to je také dobré. - Christian Grey and Ana Steele.

Pevné ale jemné, tieto nastaviteľné svorky na bradavky spôsobia správny tlak, aby pomaly vnášal teplú citlivosť, ktorá sa premení na vzrušujúcu bolesť. Na každej svorke je kovová retiazka, ktorá  prispieva k vzrušovaniu. Koncovky svoriek sú obalené v jemnom silikóne.

Úplná kontrola je zabezpečená nastaviteľnosťou, takže tlak nie je nikdy veľmi silný, ale práve taký, aby vaše potešenie bolo dokonalé. 

Ideálne pre pokročilých milencov, ak zapojíte do hry aj vibrátor masírujúc bradavky, extáza je zaručená. 

Súčasť oficiálnej kolekcie Fifty Shades of Grey The Official Pleasure Collection odsúhlasenej autorkou E L James. Súčasťou je vrecúško na uskladnenie.

Krásny darček pre milovníkov rovnomennej trilógie.     

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Fifty Shades of Grey opraviť
Farba strieborná opraviť
Materiál kov opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.