Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Fifty Shades of Grey - Masquerade Mask Twin Pack

Popis produktu

Krásne vytvorená dvojica maškarných masiek navrhnutých tak, aby zvýraznili vaše prednosti, ale zároveň neprezradili vašu identitu. Ideálne pri role-play vo dvojici. Tieto nazdobené masky sú aj erotické, aj štýlové. Či už budete hrať postavy Anastasie a Christiana alebo necháte vaše postavy voľne vyvíjať, ako bude hra postupovať. To, že neukážete vašu pravú identitu vytvorí úplne novú úroveň sexuálneho vzrušenia vo vašej spálni.

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Fifty Shades of Grey opraviť
Materiál pvc opraviť
Typ pomôcky masky opraviť
Farba čierna opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.